Покриття

Weilburger Coatings GmbH (Німеччина) входить до концерну GREBE Gruppe і займає на ринку досить вузькоспеціалізовану інноваційну нішу. Від моменту свого створення в 1900 році, компанія розвивалася від невеликого контрактного виробництва до найбільшого виробника різних промислових покриттів.

У своїх лабораторіях WEILBURGER Coatings розробляє концепції покриттів, що відповідають актуальним вимогам ринку. На передньому плані таких розробок знаходяться: екологічна безпека, довговічність і висока надійність.

GREBLON – світовий стандарт харчових покриттів

Однією з інноваційних розробок стали протипригарні матеріали сімейства GREBLON. Вони призначені для прямого контакту з продуктами харчування і відповідають усім найважливішим регламентованим умовам. Зокрема, це німецький закон про предмети першої необхідності, припис ЄЕС за номером 1935/2004 Європейського парламенту від 27 жовтня 2004 року. Крім того, антипригарне покриття GREBLON повністю відповідає вимогам американського управління по санітарному нагляду за якістю медикаментів і харчових продуктів (FDA) CFR 21.

GREBLON –протипригарне покриття нового покоління. Воно володіє чудовими протипригарними властивостями і високою стійкістю до стирання. Крім того, термокераміка GREBLON була сертифікована за стандартом ISO9001, отримавши гарантію вищої якості.

Ні кроку без підтверджень!

Протипригарні покриття GREBLON вже підтвердили свою високу якість при проведенні різних споживчих тестів (Okotest, Stiftung Warentest). Крім того, термокераміка GREBLON і до цього часу періодично проходить тестування відповідно до інструкцій BfR, LGA, LFGB, FDA та ін. Останні результати тестової організації Stiftung Warentest продемонстрували, що покриття GREBLON має найвищі результати на будь-яких протестованих поверхнях: високоякісна сталь, алюміній та ін. Згідно офіційних досліджень, протипригарні покриття компанії WEILBURGER збільшують споживчу вартість кухонного посуду та подовжують строк її служби.

Протипригарне покриття наноситься за допомогою напилення товщиною 25-45 мм. І саме в сфері напилюваних покриттів і зараз проводяться основні технологічні розробки, що ведуть до появи принципово нових варіантів. Якість і довговічність є пріоритетними факторами при виробництві такого посуду. І для цього, компанія Weilburger Coating GmbH використовує тільки новітні напилювані покриття.

Особливістю протипригарного покриття є те, що їжа в процесі приготування не пригорає, а також потребує невеликої кількості олії. І, що особливо актуально, очищення сковороди перестає бути стомлюючим процесом.

7 переваг покриття GREBLON

  1. Екологічність. Посуд із покриттям GREBLON повністю безпечний для здоров’я. У ньому не використовуються синтетичні полімери – PFOA (перфтороктанова і перфлюорооктанов кислоти). А при її нагріванні не відбувається виділення шкідливих токсичних випарів і концерогенних речовин.
  2. Гігієнічність. GREBLON надає посуду гладку і рівну поверхню, яка відштовхує будь-який бруд, а також виключає розмноження мікроорганізмів.
  3. Висока міцність. Посуд із покриттям GREBLON служить ло 5 разів довше звичайної!
  4. Широкий температурний діапазон. Покриття GREBLON не боїться різких температурних перепадів.
  5. Універсальність. У такому посуді можна готувати здорову їжу з використанням мінімальної кількості жиру. У ній можна тушкувати, смажити, варити будь-які страви від невигадливих соусів до соковитих біфштексів із хрусткою скоринкою.
  6. Практичність. Кухонний посуд із покриттям GREBLON підійде для будь-яких видів плит, у тому числі індукційних. Такий посуд легко чистити та мити, і, навіть, можна використовувати при цьому посудомийну машину.
  7. Економічність. Покриття GREBLON дозволяє ефективно і швидко готувати будь-які страви в енергозберігаючому режимі.

У даний час на ринку можна знайти багато дешевих виробів, які приваблюють у першу чергу своєю ціною. Але, на жаль, придбавши подібний низькоякісний посуд, ми губимо своє здоров’я. Адже багато недобросовісних виробників при виготовленні своєї продукції використовують речовини, небезпечні для людини. Тому, купуючи протипригарну сковороду з підозріло низькою вартістю, не дивуйтеся, якщо при першому ж нагріванні протипригарне покриття” стане видавати неприємний запах, а то і плавитися. Саме тому, бажаючи придбати по-справжньому безпечний посуд, вибирайте тільки відомі і перевірені фірми, такі як ТМ «БІОЛ» з протипригарним покриттям від Weilburger Coating.

GREBLON – протипригарне покриття без змісту PFOА, стійке до температурних впливів і відповідає всім вимогам сучасного кухонного посуду. Воно безпечне для здоров’я, відрізняється довговічністю і надійністю, має високу стійкість до стирання і подряпин, забезпечуючи тривалий захист поверхні вашого посуду.