Найбільш поширені питання

1 Який алюміній використовується для виробництва посуду TM BIOL? Для виробництва посуду TM BIOL як з покриттям, так і без покриття використовується сплав алюмінію АК7п (Україна) призначений для виготовлення виробів, які контактують з харчовими продуктами. https://biol.com.ua/o-kompanii/sertifikaty/
2 Наскільки безпечне антипригарне покриття, яке використовується у виробництві посуду TM BIOL? На весь посуд TM BIOL наноситься антипригарне покриття нового покоління – GREBLON (Німеччина). Це покриття повністю безпечне для здоров’я. У його складі відсутні синтетичні полімери – PFOA (перфтороктанова та перфлуороктанова кислота). При нагріванні посуду  з антипригарним покриттям TM BIOL не відбувається виділення ніяких шкідливих або токсичних речовин.
3 Як відмити сковороду з антипригарним покриттям від нагару? Запорукою чистої сковороди як всередині, так і ззовні є своєчасне миття  відразу після кожного приготування їжі. Внутрішнє антипригарне покриття відмивається просто, без використання спеціальних засобів, досить замочити сковороду в теплій воді на кілька хвилин, а потім помити з використанням м’якої губки та миючого засобу. Не рекомендується використовувати абразивні губки та порошкові засоби для чищення, які мають в своєму складі абразивні частинки, що руйнівно діють на покриття. Якщо нагар з’явився на зовнішній поверхні, для його видалення може знадобитися використання спеціальних засобів для боротьби з пригорілим жиром у вигляді гелю, пасти, спрею, піни типу “Fairy Pure & Clean”, “Антижир, засіб для видалення жиру HG”. При цьому треба звертати увагу на інструкцію, чи підходить цей засіб для алюмінію і в складі не повинно містити абразивних частинок. Досить нанести їх на зовнішню сторону забрудненої сковороди і залишити на пару хвилин відповідно до інструкції, потім змити теплою водою за допомогою кухонної губки.
4 Чи можна використовувати посуд, якщо пошкоджене антипригарне покриття? Можна.  У місцях, де пошкоджене антипригарне покриття знижується рівень антипригарних властивостей і їжа може незначно приставати. На інші характеристики посуду, в тому числі і безпеку, дані пошкодження не мають жодного впливу.
5 Чому їжа почала приставати до сковороди з антипригарним покриттям? Якщо їжа під час приготування почала приставати до сковороди, це наслідок того, що втрачені антипригарні властивості виробу в зв’язку з плином часу або неправильної експлуатації посуду. До цього може призвести перегрів сковороди, а також велика кількість подряпин або порізів антипригарного покриття на поверхні сковороди, а також миття посуду з використанням миючих порошків або абразивних засобів, металевих губок, що призводять до зтоншення антипригарного шару.
6 Який посуд TM BIOL можна використовувати на індукційних плитах? З асортименту продукції TM BIOL для індукційних плит підходить весь чавунний посуд, а також посуд з антипригарним покриттям лінії INDUCTION.
7 Як визначити діаметр сковороди? Необхідно виміряти внутрішній діаметр виробу по верхньому краю.
8 Як дібрати кришку до вашого посуду? Потрібно виміряти внутрішній діаметр виробу по верхньому краю. Обрати кришку з відповідним діаметром.
9 Чи можна використовувати скляні кришки TM BIOL в духовій шафі? ні
10 Чи можна використовувати каструлі / сковороди в духовій шафі? В духовій шафі можна використовувати каструлі, які комплектуються кришкою-сковородою, а також сковороди зі з’ємними ручками.
11 Чи можна нанести антипригарне покриття на свою стару сковорідку? З економічної точки зору дана операція не виправдана. Дешевше придбати нову сковороду.
12 Який чавун використовується для виробництва посуду TM BIOL? Для виробництва чавунного посуду TM BIOL використовується сірий чавун марки СЧ15, який широко застосовується у виробництві посуду по всьому світу.
13 Чому одні чавунні казани – сірі, а інші – чорні? Відповідно до технології виробництва чавунного посуду TM BIOL, кожен виріб перед відправкою споживачеві проходить процес «вороніння», тобто на посуд методом напилення наноситься шар органічного рослинного масла, далі виріб запікається в прохідній тунельній печі. Внаслідок цього процесу відбувається полімеризація рослинного масла і виріб набуває чорного кольору, створюючи тим самим на поверхні посуду первинний «антипригарний» шар, який і захищає від корозії.Чавунний посуд об’ємом понад 10 л. за своїми габаритами не проходить в тунельній печі. Для забезпечення корозійної стійкості на цей посуд наноситься вазелінове масло. Такий посуд має сірий колір, який характерний для чавуну.
14 Чому у мене поржавіла чавунна сковорода? Чавун є “чорним” металом і схильний до корозії, якщо не вжити ряд заходів щодо захисту поверхні чавунного посуду від вологи. В інструкції до кожного виробу з чавуну докладно описані необхідні дії з підготовки та подальшої експлуатації чавунного посуду.
Щоб уникнути цієї проблеми слід правильно підготувати посуд до експлуатації і правильно його зберігати!
Підготовка чавунного посуду:
– Ретельно вимийте посуд (не використовуйте абразивні миючі засоби).
– Просушіть посуд на плиті для видалення вологи з пор металу.
– Нанесіть губкою (силіконовою щіткою, паперовим рушником) тонкий шар рослинного масла на сковороду.
– Посуд готовий до використання!Рекомендації по догляду за чавунним посудом:
– Не зберігайте приготовлену їжу в чавунному посуді.
– Після приготування їжі посуд слід вимити, ретельно висушити на плиті (вогні) та нанести тонкий шар рослинного масла.
– Мити тільки вручну, без використання посудомийних машин.
– Зберігати в сухому, вентильованому місці.
Не рекомендується так само використання агресивних миючих засобів, так як вони руйнують природний захисний шар.
15 Чому я не бачу ціни на сайті? Розмістити замовлення на нашому сайті можливо тільки на території України. Якщо не відображаються ціни і відсутня кнопка «Купити», то можливо у Вас включений VPN в налаштуваннях браузера. Зайдіть в налаштування браузера, відключіть VPN, поновіть сторінку.
16 Чи можливо купити посуд  накладеним платежем? З накладеним платежем не працюємо. Оплата на нашому сайті можлива трьома способами: прямий банківський переказ, оплата на карту ПриватБанку, оплата онлайн.
17 Як я можу повідомити про оплату замовлення? Скріншот / квитанцію про оплату можна відправити на Viber: +38(067)6103130, електронну пошту: sale@biol.com.ua, або заповнити форму «Я оплатив / ла замовлення» у верхньому правому кутку на головній сторінці сайту.
18 Не можу додзвонитися за номером інтернет-магазину? Графік роботи інтернет-магазину: будні дні – з 8:30 до 17:00; вихідні – сб, нд, офіційні державні свята. У неробочий час Ви можете написати нам на електронну пошту: sale@biol.com.ua.
19 Можете надіслати товар в іншу країну? Наш інтернет-магазин працює виключно по території України. В інші країни товар не надсилаємо. Напишіть нам на Viber: +38(067)6103130 про Ваше місцезнаходження (країна, місто) і ми повідомимо Вам адресу найближчого представництва або торгової точки, в якій можна придбати нашу продукцію.
20 Чи є ваші фірмові магазини в Україні? ні
21 Де можна придбати продукцію TM BIOL в Україні? На нашому сайті biol.com.ua з додатковою оплатою доставки кур’єрської служби. А також практично у всіх національних і регіональних торгівельних мережах. У більшості господарських магазинах, ринках по всій території України.