Готуємо разом з «БІОЛ»

конкурс

конкурс1

Готуємо разом з «БІОЛ»

Хлопці та дівчата! Вам до вподоби провести вільну хвилинку на кухні? Мрієте стати знаменитим шеф-кухарем престижного ресторану? Або просто полюбляєте частувати своїх батьків кулінарними шедеврами власного приготування?

Тоді ця новина для вас!!!

Компанія “БІОЛ”, напередодні свята «Дня захисту дітей», оголошує конкурс дитячих фотоколажів «Готуємо разом з БІОЛ».

Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 7 до 15 років. Все, що потрібно для участі – це створити цікавий, яскравий, позитивний фотоколаж, на якому буде зображений процес приготування кулінарних страв в посуді ТМ «Біол».

Все, що вам необхідно – це зробити колаж з фотографій (3-4 шт.), на яких юні кухарі готуватимуть свої страви (обов’язково в посуді ТМ «Біол»).

Готові роботи фотоколажів разом з контактним телефоном потрібно відправити на електронну адресу: pr@biol.com.ua з позначкою “Фотоконкурс  БІОЛ” або надіслати листівку за пропонованою адресою:

ТОВ “БІОЛ”, вул. Мічуріна, 21, м Мелітополь, Запорізька обл., Україна, 72316.

Час пофантазувати над смачними стравами та креативними шедеврами ще є – роботи будуть прийматися з 15.05.2017 до 30.06.2017

Переможців визначать члени журі компанії «Біол».

Головні призи конкурсу варті того, щоб за них всерйоз поборотися. Трьом фіналістам, чиї фотоколажі найбільше сподобаються суддям, ТМ «БІОЛ» подарує сучасні призи:

1 місце – Планшет «Lenovo»

2 місце – Смартфон «Lenovo»

3 місце – Набір посуду «Індіго»

Фото переможців з подарунками та їх роботами будуть розміщені на сайті biol.com.ua

 

Додати комментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *