Екскурсія школярів на ТОВ БІОЛ

Экскурсия Мелитопольской гимназии №19 обложка

24 травня 2017 р. для учнів 6-а класу Мелітопольської гімназії №19 була проведена захоплююча екскурсія по компанії «БІОЛ».

Школярі побачили не тільки продукцію, яка виробляється на підприємстві, а ще прогулялися по території заводу: побували в інструментальному цеху, і, власними очами побачили, як виготовляють форми для майбутніх виробів. Учні відвідали сталевий і алюмінієвий цеха, де подивилися як плавиться метал і заливається у форми. Все це викликало неймовірний інтерес, однак, на цьому екскурсія не закінчилася. Діти побачили, як обробляють готові вироби, наносять антипригарне покриття на посуд і упаковують його. Заглянули в цех з виготовлення фурнітури (ручок для сковород і кришок). Кінцевим пунктом був склад готової продукції, де зберігаються нові вироби. По закінченню екскурсії для учнів була проведена вікторина. Найуважніші діти отримали подарунки та пам’ятні призи.

Всі залишилися дуже задоволеними і щасливими. Деякі, відкрили для себе нові професії і навіть зробили припущення, ким би вони хотіли працювати в майбутньому. Без сумніву, побачене залишиться в пам’яті дітей. Своїми емоціями та враженнями вони зможуть поділитися з друзями, батьками, знайомими.

Додати комментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *