ПІДГОТОВКА НОВОГО ЧАВУННОГО ПОСУДУ (НЕ ЕМАЛЬОВАНОГО) І ДОГЛЯД ЗА НИМ :
1. Перед першим використанням виріб необхідно ретельно вимити гарячою водою з миючим засобом, користуючись при цьому губкою або неметалевою щіткою. Потім витерти насухо.
2. Нагрійте посуд на плиті до температури понад 100 °C і нанесіть на внутрішню поверхню тонкий шар рослинної олії, дайте охолонути.
Чавунний посуд готовий до використання.
3. Не залишайте приготовлену їжу в чавунному посуді для зберігання.
4. Після закінчення приготування їжі, посуд необхідно вимити (по можливості без абразивних миючих засобів), ретельно висушити (краще просушити на плиті, щоб не залишалися краплі вологи, які можуть викликати плями іржі) і нанести тонкий шар рослинної олії.
5. Мити чавунний посуд необхідно тільки вручну, без використання посудомийних машин. Зберігайте чавунний посуд у сухому вентильованому місці.
6. При неправильному використанні на поверхні чавунного посуду можлива поява плям іржі, проте, це не є дефектом. Це питання можна вирішити наступним чином: необхідно видалити всю іржу металевою щіткою, нагріти посуд із подальшим нанесенням тонкого шару рослинної олії.
ЯК ПРИБРАТИ ІРЖУ З ЧАВУННОГО ПОСУДУ (НЕ ЕМАЛЬОВАНОГО):
ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПОСУДУ З АНТИПРИГАРНИМ ПОКРИТТЯМ:
1. Перед першим використанням посуду всю поверхню покриття промийте з миючим засобом гарячою водою. Рекомендується готувати при температурі до 230°С (на низьких і середніх
температурах). Можливий короткочасний нагрів до 250°С.
2. Для приготування їжі використовуйте такі види лопаток: дерев'яні, силіконові або з термостійкої пластмаси.
3. Мити гарячою водою з рідким миючим засобом і губкою (застосування абразивних чистячих порошків і абразивних мочалок не рекомендується).
Невеликі подряпини і потертості не погіршують антипригарні властивості покриття.
- не дряпати
- не перегрівати
- різко не охолоджувати
- вчасно мити.