Приємна новинка - порційні чавунні сковороди

     ТМ «БІОЛ» знову представляє приємну новинку - порційні чавунні сковороди. Відтепер Ви зможете не тільки порадувати себе і своїх гостей смачними стравами, але і здивувати оригінальною подачею - прямо з печі на стіл. Їжа на порційній сковороді виглядає ще більш привабливою і апетитною. Кожен шматочок до останнього зберігає тепло і аромат.

 

     Порційні сковороди мають невисокі борти і звичну нам округлу форму, яка вважається оптимальною для столового посуду - її зручно розміщувати на плиті, в духовці, зберігати. Навіть дуже гаряче блюдо Ви без проблем поставите на стіл.

 

     Їсти з порціонної сковороди можна без побоювання пошкодити її, оскільки поверхня не боїться подряпин. Поступово набуваючи антипригарні властивості, вона з часом стає тільки краще. Не міняйте своїх звичок - спокійно користуйтеся виделкою і ножем.

 

     Поласувати яєчнею, пишним омлетом або соковитим м'ясом з овочами прямо з порціонної чавунної сковороди - суцільне задоволення. Така подача, як ніщо інше, здатна підкреслити природну красу страви.