НАМАЛЮЙ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

 

Щасливе дитинство сучасної дитини - яке воно? З ранку до ночі ганяти з друзями на велосипеді або мати всі гаджети світу? Їсти на сніданок, обід і вечерю виключно чіпси і цукерки? Побувати в Діснейленді? Скасувати всі нудні уроки в школі? А, може, щастя - це коли мама і тато не сваряться?

 

Компанія "БІОЛ" вирішила розібратися, що ж робить дітей щасливими, що приносить їм радість і приводить у захват, оголосивши конкурс дитячих малюнків "Щасливе дитинство".

 

Учасниками конкурсу можуть стати діти віком від 3 до 14 років. Все, що потрібно для участі - намалювати справжнє щастя. Юні художники можуть самостійно вибрати в якій техніці вони хочуть виконати малюнок (олівець, акварель, масло, крейда та ін.)

 

Готові роботи разом з контактним телефоном відправляйте на електронну адресу: pr@biol.com.ua, або поштою на адресу: ТОВ "БІОЛ", м. Мелітополь, вул. Мічуріна, 21, Запорізька обл., Україна, 72316

 

Час пофантазувати ще є - роботи будуть прийматися до 30.06.2016. Переможці будуть визначені задопомогою відкритого голосування на сайті biol.com.ua, яке будевідкрито з 1.07.2016 по 15.07.2016, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з конкурсними роботами та віддати свій голос за вподобаний малюнок.

Головний приз конкурсу вартий того, щоб за нього поборотися. Тому, чий малюнок найбільше сподобається суддям, ТМ "БІОЛ" подарує сучасний спортивний велосипед. А батьки маленького художника отримають фірмову оладницю і ексклюзивний набір посуду "Індіго" - каструлю і сковороду з внутрішним антипригарним і зовнішнім декоративним покриттям.

 

Ще п'ять кращих робіт отримають заохочувальні подарунки - набори пазлів,  а батьки - оладниці ТМ "БІОЛ", щоб ті могли готувати веселі і смачні сніданки.

 

Всі роботи дітей обов'язково будуть опубліковані на сайті компанії «БІОЛ».