Український посуд - європейська якість

Компанія "БІОЛ", орієнтуючись на вимоги європейського ринку, сертифікувала систему управління якістю на підприємстві у відповідності з вимогами ISO 9001.

 

Цей норматив був розроблений скрупульозними європейцями, які звикли отримувати тільки найкраще. Пройшовши сертифікацію, компанія "БІОЛ" впевнено заявила про себе як про підприємство європейського рівня, надійного партнера і виробника, що поставляє на ринок продукцію незмінно високої якості.


Сертифікат ISO 9001 не є обов'язковим, але гарантує, що підприємство тримає "високу планку" і відповідає сучасним вимогам:  безперервно вдосконалюється, фокусуючись на постійно зростаючі вимоги клієнтів, займає лідерські позиції у своєму сегменті та забезпечує ринок продукцією європейської якості незалежно від зовнішніх або внутрішніх економічних умов. Таке під силу далеко не всім. Але колектив компанії "БІОЛ"" не боїться труднощів.


Понад 15 років ми працюємо для Вас, пропонуючи продукцію, яка відповідає не тільки всім законодавчим і нормативним вимогам, але і запитам найвимогливіших шеф-кухарів і примхливих господинь. А це можливо тільки при  жорсткому контролі якості та сприятливому мікрокліматі в колективі. Успішно пройдений інспекційний контроль, дозволив отримати сертифікат ISO 9001, підтвердив, що на підприємстві впроваджено й успішно працює система управління якістю на всіх рівнях виробництва.  Завдяки чому,  у майбутньому, нас чекає ще чимало звершень і перемог.