Екскурсія на виробництво

Одне з головних завдань, яке ставить перед собою компанія «БІОЛ» - надати своїм клієнтам якісну продукцію за доступною ціною.


В умовах наявності на ринку посуду величезної кількості торгових марок і виробників наша компанія робить ставку саме на якість виробленої продукції. Ми гарантуємо, що вибираючи посуд ТМ «БІОЛ», споживач отримує продукцію, виготовлену з екологічно чистого сертифікованої сировини. Для плавки ми використовуємо виключно харчові алюмінієві сплави і якісний чавун. При цьому сировина потрапляє на виробництво лише після визначення його хімічного складу шляхом спектрального аналізу.


Сучасні технології лиття дозволяють нам створювати посуд, який буде служити не один рік. Потовщені стінки і дно забезпечують сковородам, казанам, каструлях ТМ «БІОЛ» міцність і довговічність. До того ж, потовщені поверхні нагріваються більш рівномірно і довше тримають температуру. Проточка дна - ще одна перевага нашої продукції. Завдяки рельєфному малюнку на дні в п'ять разів збільшується швидкість нагріву. Готувати улюблені страви ви зможете ще швидше!
Покриття має важливе значення. Компанія «БІОЛ» співпрацює тільки з світовими лідерами цієї галузі: WeilburgerCoatingsGmbH (Німеччина). Висококласне екологічно чисте покриття нового покоління (без канцерогенів) забезпечує всієї продукції міцність, довговічність і бездоганний зовнішній вигляд.


Але, головне, кожна партія посуду, вироблена на площах ТМ «БІОЛ», має гарантію якості. Продукція надходить у продаж лише після ретельної перевірки у власній лабораторії підприємства, де кожна партія товару проходить 12-рівневу тестову програму. Ми гарантуємо, що наша продукція вірно прослужить вам не один рік.